Консультаційний Центр
Асоціації виробників молока

Відправити заявку
10
років лідер молочної галузі
75+
Ферм на повному технологічному супроводі
130+
Господарств на консультаційному супроводі
8600+
Надої молока
85+
Експертів
новини
Експерти Консультаційного центру АВМ провели навчальний вебінар по управлінню здоров’ям стада ВРХ
Консультаційний центр АВМ продовжує серію навчальних заходів  в рамках реалізації Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні».
Відбувся вебінар по галузі вівчарства в рамках Програми з підвищення продуктивності виробництва та якості продукції тваринництва
18 листопада відбувся третій вебінар з циклу навчальних заходів в рамках Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні», яку реалізує Консультаційний центр АВМ.
Відбувся вебінар по галузі свинарства в рамках Програми з підвищення продуктивності виробництва та якості продукції тваринництва
11 листопада відбувся другий вебінар з циклу навчальних заходів в рамках Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні», яку реалізує Консультаційний центр АВМ.
Стартувала серія вебінарів в рамках програми з підвищення продуктивності виробництва та якості продукції тваринництва
9 листопада відбувся перший вебінар в рамках Програми USAID «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні», яку реалізує Консультаційний центр АВМ.
МАКСИМАЛЬНО ІНФОРМАТИВНО, АБО Ж ЯК В ДВОХ СЛОВАХ ОПИСАТИ ТЕОРЕТИЧНО-ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕСИВ «ЕКОНОМІКА МОЛОКА ПОЧИНАЄТЬСЯ В ПОЛІ»
Економіка молока починається саме в полі: з формування кормової стратегії, особливостей вирощування кормових культур та  заготівлі грубих кормів. Тому, новий практичний курс навчальної платформи Dairy Center Kischenzi був присвячений питанню кормозаготівлі. Навчання реалізується спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в рамках проекту «Розвиток молочної галузі України» із залученням експертів і тренерів Консультаційного Центру Асоціації виробників молока та IFC.
Консультаційний центр АВМ оголошує про старт програми з підвищення продуктивності виробництва та якості продукції тваринництва
Консультаційний центр АВМ в рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку («АГРО») оголошують про старт проєкту «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні». Проєкт націлений на  вивчення потреб агровиробників з подальшим формуванням інструментів підтримки у підвищенні ефективності виробництва та якості продукції тваринництва, розвитку ланцюгів доданої вартості, впровадженні SMART-технологій і кращих практик.
Консультаційний центр АВМ отримав грантову підтримку на розвиток сектору виробництва продукції тваринного походження
  Продовжуючи співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Консультаційний центр АВМ отримав грантове фінансування на реалізацію «Програми впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні».
АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА ЗАПРОШУЄ НА ТЕОРЕТИЧНО-ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕНСИВ «ЕКОНОМІКА МОЛОКА ПОЧИНАЄТЬСЯ В ПОЛІ»
Асоціація виробників молока за підтримки Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), в рамках спільного проекту «Розвиток молочної галузі України» , запрошують зоотехніків, технологів та фарм-­менеджерів  пройти теоретично-практичний інтенсив.

Дата проведення: 4-6 листопада
відгуки клієнтів

Надія Олексіївна Вайло директор ТОВ «Велетень»

Щасливою випадковістю стала зустріч з КЦ АВМ, який став для нашого господарства справжнім путівником у світі молочного бізнесу. На початку своєї діяльності, тваринництво у нас трималося на залишковому принципі, ми постійно сумнівалися чи варто цим займатися взагалі, грошей катастрофісно не вистачало. Під пильним керівництвом спеціалістів консультаційного центру почали інвестувати та розвивати тваринництво,  і досягли таких результатів про які навіть і не мріяли. Зараз ми маємо  близько 33л – на дійну корову в день і, без перебільшень, левовою часткою заслуги в цьому вважаємо роботу консультантів, адже ще кілька років тому, ми ледь-ледь надоювали 16 л. Також, завдяки візитам консультантів, я завжди можу проконтролювати роботу своїх штатних спеціалістів (ветеринарів, зоотехніків), оцінити їх професійний рівень та навики. Тому, з впевненістю можу сказати, що нині, в особі консультантів ми маємо надійних партнерів – фахівців і фанатів своєї справи.

Володимир Назаренко, технолог КЦ АВМ

Міжнародний воркшоп за участі Девіда Ріда. Дякуємо організаторам за цей захід. Після спілкування з Девідом Рідом, більш деталізовано вивчили питання технології доїння роботи в доїльному залі, забезпечення комфорту тварин. Ще раз переконався, що потрібно думати перш за все за комфорт тварин, які виробляюсь молоко. Також  вчергове підтвердилися слова, що технологічні норми створенні на МТФ мають бути приведенні до єдиного знаменника. Варто підкреслити, що багато цікавого почули і про налаштування доїльного залу – адже не варто тільки сподіватися на інженерів, а й технолог повинен розумітися на всіх деталях та контролювати параметри.

Павло Григорович Марущак, директор ТОВ «Устя»

Для нашого господарства Консультаційний центр - це коло однодумців і друзів. Завдяки роботі консультантів нам вдалося не тільки збільшувати надої на 1000 кг щорічно, але і розширити кругозір і навчитися новому і більш прогресивному. Плануємо нарощувати поголів'я корів і збільшувати обсяги реалізації молока. Ми впевнені, що разом зможемо це зробити. Хочу побажати колективу Консультаційного центру завжди досягати поставленої мети, розширювати свою діяльність і надалі надихати молочні господарства на досягнення нових вершин.

Ірина Найданова, СТОВ «Скіф»

 Я вперше навчаюсь за подібною програмою і мені дуже сподобалось. Доповіді були цікаві, інформативні. Чудово, коли семінар поєднується з практичною частиною,  адже теорія підкріплена практикою дає набагато більше результатів. Особисто мені цікавішою була практична частина. Найбільше сподобалися лекції та практичні заняття від Ігора Присяжнюка та Валерія Лотоцького.  Дуже детально розглянули  питання годівлі тварин. Чекаємо від вас курс по відтворенню для наших техніків штучного осіменіння. Буде дуже цікаво послухати та дізнатись щось нове, закріпити існуючі знання.

Альона Божко, СК «Восток»

 Курс перевершив мої сподівання – дуже  сподобалось. Я вже не вперше на подібних курсах, тому є з чим зрівняти. Найцікавіше лекції вів Валерій Лотоцький. Також була дуже інформативною частина програми курсу, що стосувалася годівлі ВРХ. Цікаво було б ще відвідати такі заходи.

Юрій Мудрик, керуючий фермою, ПСП «Колос»

 Працюючи 15 років в цій сфері, постійно самовдосконалююсь, і сьогодні хочу послухати спеціалістів, які вже мають досвід, і приклади передових країн, а ми в свою чергу у себе на місцях доносимо інформацію,  і намагаємось ефективно управляти. Сьогодні для мене відбувалася систематизація інформації, зробив багато висновків.

Міжнародний воркшоп за участі Горді Джонса. За словами Федора Рошки, директора ТОВ "Молоко Вітчизни", такі воркшопи – можливість розширити знання та дізнатися про нове у молочному скотарстві: "Мені пощастило познайомитися із Горді особисто під час одного із тренінгів у США. Це справжній титан знань і досвіду у молочному скотарстві. Тому коли АВМ запросили на його воркшоп в Україні,  ні хвилини не сумнівався, чи брати участь.  Команда "Молоко Вітчизни", а це три ферми, вже чекає мого повернення, адже ми домовилися, що я проведу для них презентацію зі слів доктора Джонса. Найперше, що будемо аналізувати і де шукатимемо резерви для свого господарства, — це сухостій".