Консультаційний Центр
Асоціації виробників молока

Відправити заявку
10
років лідер молочної галузі
75+
Ферм на повному технологічному супроводі
130+
Господарств на консультаційному супроводі
8600+
Надої молока
85+
Експертів
новини
НАВЧАЛЬНИЙ ВЕБІНАР «РАЦІОНИ ТА СПЕЦИФІКА ГОДІВЛІ ДРХ»
Консультаційний центр АВМ та USAID АГРО запрошують мікро, малі та середні підприємства, які займаються вівчарством та козівництвом на вебінар «Раціони та специфіка годівлі ДРХ» в рамках реалізації Програми впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні.

 
ПРАКТИЧНИЙ КУРС ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ТЕХНІКІВ ШТУЧНОГО ОСІМЕНІННЯ
Асоціація виробників молока за підтримки Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), в рамках спільного проекту «Розвиток молочної галузі України» , запрошують техніків штучного осіменіння пройти курс підвищення кваліфікації.

Навчання стартує з 10 по 12 березня на базі бек-офісу Асоціації виробників молока та Dairy Center Kischenzi.
Експерти Консультаційного центру АВМ провели навчальний вебінар по якості виробництва молока
19 лютого відбувся навчальний вебінар «Забезпечення якості молока», де спікер Віталій Захарченко, експерт КЦ АВМ з розведення, відтворення, управління здоров’ям розповів, як досягнути найвищої якості молока. Учасниками заходу стали більше 30 ММСП, які займаються виробництвом молока і молокопродуктів у цільових областях Програми.
Відбувся онлайн-інтенсив «Економіка молока починається в полі»
Асоціація виробників молока (АВМ) за підтримки Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), в рамках спільного проекту «Розвиток молочної галузі України» , провели 15 лютого онлайн-інтенсив для керівників молочно товарних ферм, керівників зоотехнічної та агрономічної служби, що формують кормову стратегію підприємства.
Навчальний вебінар «Забезпечення якості виробництва молока»
Консультаційний центр АВМ та USAID AГРО запрошують мікро, малі та середні підприємства, які займаються скотарством на вебінар «Зебезпечення якості виробництва молока» в рамках реалізації Програми впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні.
Відбувся вебінар по організації ефективної відгодівлі свиней
У свинарстві велике значення має порода обрана для розведення, хороші спадкові ознаки потомства і система утримання. Однак, навіть найвища ступінь цих показників не дасть потрібного результату, якщо неправильно організувати годівлю. Про це говорили учасники навчального вебінару «Ефективна відгодівля свиней», який відбувся 12 лютого в рамкам Програми USAID AГРО «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні». Близько 30 ММСП, які займаються свинарством долучилися до обговорення теми заходу.
Навчальний вебінар «Ефективна відгодівля свиней»
Консультаційний центр АВМ та USAID AГРО запрошують мікро, малі та середні підприємства, які займаються свинарством на вебінар «Ефективна відгодівля свиней» в рамках реалізації Програми впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні.
Експерти Консультаційного центру АВМ провели навчальний вебінар по організації роботи МТФ у тижневому ритмі
Консультаційний центр АВМ продовжує серію навчальних заходів в рамках Програми USAID AГРО «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні».

5 лютого відбувся вебінар «Робота МТФ у тижневому ритмі», де спікерка Лілія Іваноглу, експертка КЦ АВМ з годівлі ВРХ та управління молочнотоварною фермою розповіла як ефективно організувати технологічні процеси на молочній фермі та  роботу персоналу.
відгуки клієнтів

Надія Олексіївна Вайло директор ТОВ «Велетень»

Щасливою випадковістю стала зустріч з КЦ АВМ, який став для нашого господарства справжнім путівником у світі молочного бізнесу. На початку своєї діяльності, тваринництво у нас трималося на залишковому принципі, ми постійно сумнівалися чи варто цим займатися взагалі, грошей катастрофісно не вистачало. Під пильним керівництвом спеціалістів консультаційного центру почали інвестувати та розвивати тваринництво,  і досягли таких результатів про які навіть і не мріяли. Зараз ми маємо  близько 33л – на дійну корову в день і, без перебільшень, левовою часткою заслуги в цьому вважаємо роботу консультантів, адже ще кілька років тому, ми ледь-ледь надоювали 16 л. Також, завдяки візитам консультантів, я завжди можу проконтролювати роботу своїх штатних спеціалістів (ветеринарів, зоотехніків), оцінити їх професійний рівень та навики. Тому, з впевненістю можу сказати, що нині, в особі консультантів ми маємо надійних партнерів – фахівців і фанатів своєї справи.

Володимир Назаренко, технолог КЦ АВМ

Міжнародний воркшоп за участі Девіда Ріда. Дякуємо організаторам за цей захід. Після спілкування з Девідом Рідом, більш деталізовано вивчили питання технології доїння роботи в доїльному залі, забезпечення комфорту тварин. Ще раз переконався, що потрібно думати перш за все за комфорт тварин, які виробляюсь молоко. Також  вчергове підтвердилися слова, що технологічні норми створенні на МТФ мають бути приведенні до єдиного знаменника. Варто підкреслити, що багато цікавого почули і про налаштування доїльного залу – адже не варто тільки сподіватися на інженерів, а й технолог повинен розумітися на всіх деталях та контролювати параметри.

Павло Григорович Марущак, директор ТОВ «Устя»

Для нашого господарства Консультаційний центр - це коло однодумців і друзів. Завдяки роботі консультантів нам вдалося не тільки збільшувати надої на 1000 кг щорічно, але і розширити кругозір і навчитися новому і більш прогресивному. Плануємо нарощувати поголів'я корів і збільшувати обсяги реалізації молока. Ми впевнені, що разом зможемо це зробити. Хочу побажати колективу Консультаційного центру завжди досягати поставленої мети, розширювати свою діяльність і надалі надихати молочні господарства на досягнення нових вершин.

Ірина Найданова, СТОВ «Скіф»

 Я вперше навчаюсь за подібною програмою і мені дуже сподобалось. Доповіді були цікаві, інформативні. Чудово, коли семінар поєднується з практичною частиною,  адже теорія підкріплена практикою дає набагато більше результатів. Особисто мені цікавішою була практична частина. Найбільше сподобалися лекції та практичні заняття від Ігора Присяжнюка та Валерія Лотоцького.  Дуже детально розглянули  питання годівлі тварин. Чекаємо від вас курс по відтворенню для наших техніків штучного осіменіння. Буде дуже цікаво послухати та дізнатись щось нове, закріпити існуючі знання.

Альона Божко, СК «Восток»

 Курс перевершив мої сподівання – дуже  сподобалось. Я вже не вперше на подібних курсах, тому є з чим зрівняти. Найцікавіше лекції вів Валерій Лотоцький. Також була дуже інформативною частина програми курсу, що стосувалася годівлі ВРХ. Цікаво було б ще відвідати такі заходи.

Юрій Мудрик, керуючий фермою, ПСП «Колос»

 Працюючи 15 років в цій сфері, постійно самовдосконалююсь, і сьогодні хочу послухати спеціалістів, які вже мають досвід, і приклади передових країн, а ми в свою чергу у себе на місцях доносимо інформацію,  і намагаємось ефективно управляти. Сьогодні для мене відбувалася систематизація інформації, зробив багато висновків.

Міжнародний воркшоп за участі Горді Джонса. За словами Федора Рошки, директора ТОВ "Молоко Вітчизни", такі воркшопи – можливість розширити знання та дізнатися про нове у молочному скотарстві: "Мені пощастило познайомитися із Горді особисто під час одного із тренінгів у США. Це справжній титан знань і досвіду у молочному скотарстві. Тому коли АВМ запросили на його воркшоп в Україні,  ні хвилини не сумнівався, чи брати участь.  Команда "Молоко Вітчизни", а це три ферми, вже чекає мого повернення, адже ми домовилися, що я проведу для них презентацію зі слів доктора Джонса. Найперше, що будемо аналізувати і де шукатимемо резерви для свого господарства, — це сухостій".