Консультаційний Центр
Асоціації виробників молока

Відправити заявку
10
років лідер молочної галузі
75+
Ферм на повному технологічному супроводі
130+
Господарств на консультаційному супроводі
8600+
Надої молока
85+
Експертів
новини
Юніформ Агрі
Юніформ-Агрі - міжнародна компанія що розробляє програмне забезпечення для управління МТФ. На ринку молочного тваринництва вже понад 30 років. Головний офіс компанії знаходиться у Нідерландах, по сусідству з найпродуктивнішими стадами молочної худоби в світі.

   Спеціалісти компанії являються експертами в області управління даними у галузі виробництва молока. Юніформ співпрацює з провідними виробниками доїльного обладнання, молокопереробними підприємствами та іншими промисловими партнерами по всьому світу. Наша мета - надати фермеру професійний, потужний але разом із тим простий у використанню та інтуїтивно зрозумілий інструмент.

   Кожен день тисячі молочних фермерів по всьому світу покладаються на Юніформ-Агрі для щоденного управління, аналізу та звітності по молочному стаду. Постійний розвиток продукту і супровід забезпечують актуальність Юніформ-Агрі, ми враховуємо останні нововведення  в апаратних і програмних платформах, та нові підходи в практиці.
ЦВО Полтава
У вересні 2018 року розпочав роботу підрозділ ЦВО Полтава . Першими господарствами супроводу стали Перемога СТОВ, Надія СГП, Мажарка, Промінь-Лан. На сьогоднішній день ЦВО Полтава працює з дійним поголів’ям більше 5 тисяч корів 14 господарств. Сервісним ветеринарним лікарем підрозділу є Базавлук Микола, який обожнює свою роботу та в тижневому ритмі відвідує регіонально закріплені господарства, консультує, рекомендує оптимальні рішення проблем, приймає безпосередню, практичну участь у ветеринарному обслуговуванні ферми. Основними напрямками роботи є: профілактика захворювань, відтворення, діагностика хвороб та робота з молодняком.

Завдяки спільній, із спеціалістами господарства Перемога СТОВ, роботі по менеджменту тварин вдалось збільшити відсоток успішного осіменіння по першому разу з 18 до 36%. Працюючи по блоку відтворення зменшили сервіс-період на 103 дні.
ЦВО Чорнобай
Забезпечення охорони життя, здоров’я, високого рівня відтворення, максимальної продуктивності тварин та підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності галузі вітчизняного молочного скотарства, це те до чого прагне Центр Ветеринарного обслуговування.

У лютому 2016 року розпочав роботу підрозділ ЦВО Чорнобай. Сервісним ветеринарним лікарем на даному підрозділі є Вихристенко Олександр, який в тижневому ритмі відвідує регіонально закріплені за ним господарства, консультує, рекомендує оптимальні рішення проблем та приймає участь у ветеринарному обслуговуванні ферми.
ЦВО Південь
Надання регулярного високопрофесійного практичного ветеринарного обслуговування ВРХ господарств Асоціації виробників молока України для забезпечення здоров’я, високого рівня відтворення, максимальної продуктивності тварин та підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності галузі вітчизняного молочного скотарства – для цього не покладаючи рук працює підрозділ Центру ветеринарного обслуговування Південь. Розпочали роботу в 2017 році та по сьогодні сервісний лікар Олександр Фролов надає допомогу у вирішенні проблем  та у ветеринарному обслуговуванні ферми. Першими господарствами, що вступили на супровід стали:
Заготівля високоякісного сінажу з люцерни в природніх умовах
Заготівля високоякісного сінажу з люцерни в природніх умовах – це справжнє мистецтво, яким володіють небагато господарств. Адже в процесі просушування та механічної обробки рослинної маси (ворушіння, формування валків, підбір) можуть виникнути значні втрати (при порушенні технології – до 50% листової маси та забруднення зеленої маси землею), а також весь процес супроводжується ризиками, на які людина не має впливу (погода).

Чому економічніше заготовлювати сінаж із люцерни, а не використовують її зеленою. Вченими встановлено, що протеїн зеленої маси люцерни, так само як і інших бобових, на 70–80% розчинний в рубці тварин і швидко розщеплюється до аміаку. Мікрофлора рубця тварин неспроможна за короткий період часу використати (засвоїти) аміак для синтезу білка свого тіла.
ЦВО Хмельницький
У лютому 2017 року розпочав роботу підрозділ ЦВО Хмельницький. Першими господарствами супроводу у цьому регіоні стали ТОВ «Агропродсервіс», ТОВ НВ АФ «Перлина Поділля», СВК «Лабунський», ТОВ «Бізон». На сьогоднішній день на супроводі ЦВО Хмельницький 12 господарств з дійним поголів’ям більше 4,5 тисяч. Сервісним ветеринарним лікарем на даному підрозділі є Антоніна Караван, яка в тижневому ритмі відвідує регіонально закріплені за нею господарства, консультує, рекомендує оптимальні рішення проблем та приймає участь у ветеринарному обслуговуванні ферми. Основними напрямками роботи є: профілактика захворювань, відтворення, діагностика хвороб та робота з молодняком.
Стартувала гаряча пора — зелені жнива! Незалежно від карантину, заготівлю ніхто не відміняв!
Силос - цінний вид корму, одержаний в процесі біологічного консервування зелених рослин, основою якого є молочнокисле бродіння. Технологічний процес: скошування, подрібнення, завантаження в транспортні засоби, транспортування, закладення в сховища, трамбування, ізоляція від повітря. Основна вимога під час силосування - використання високоякісної, повноцінної рослинної сировини та зменшення до мінімуму втрат поживних речовин.
ЦВО Центр
В серпні 2015 року розпочав роботу підрозділ ЦВО Центр . Першими господарствами супроводу стали ТОВ «АФ Базис», ТОВ «Дзензелівське» та ТОВ «Кищенці». На сьогоднішній день ЦВО Центр працює з дійним поголів’ям більше 6 тисяч корів 18 господарств Київської, Черкаської, Житомирської та Кіровоградської областей. Сервісним ветеринарним лікарем підрозділу є Сергій Когут, який в тижневому ритмі відвідує регіонально закріплені господарства, консультує, рекомендує оптимальні рішення проблем та приймає безпосередню, практичну участь у ветеринарному обслуговуванні ферми. Основними напрямками роботи є : профілактика захворювань, відтворення, діагностика хвороб та робота з молодняком.
відгуки клієнтів

Надія Олексіївна Вайло директор ТОВ «Велетень»

Щасливою випадковістю стала зустріч з КЦ АВМ, який став для нашого господарства справжнім путівником у світі молочного бізнесу. На початку своєї діяльності, тваринництво у нас трималося на залишковому принципі, ми постійно сумнівалися чи варто цим займатися взагалі, грошей катастрофісно не вистачало. Під пильним керівництвом спеціалістів консультаційного центру почали інвестувати та розвивати тваринництво,  і досягли таких результатів про які навіть і не мріяли. Зараз ми маємо  близько 33л – на дійну корову в день і, без перебільшень, левовою часткою заслуги в цьому вважаємо роботу консультантів, адже ще кілька років тому, ми ледь-ледь надоювали 16 л. Також, завдяки візитам консультантів, я завжди можу проконтролювати роботу своїх штатних спеціалістів (ветеринарів, зоотехніків), оцінити їх професійний рівень та навики. Тому, з впевненістю можу сказати, що нині, в особі консультантів ми маємо надійних партнерів – фахівців і фанатів своєї справи.

Володимир Назаренко, технолог КЦ АВМ

Міжнародний воркшоп за участі Девіда Ріда. Дякуємо організаторам за цей захід. Після спілкування з Девідом Рідом, більш деталізовано вивчили питання технології доїння роботи в доїльному залі, забезпечення комфорту тварин. Ще раз переконався, що потрібно думати перш за все за комфорт тварин, які виробляюсь молоко. Також  вчергове підтвердилися слова, що технологічні норми створенні на МТФ мають бути приведенні до єдиного знаменника. Варто підкреслити, що багато цікавого почули і про налаштування доїльного залу – адже не варто тільки сподіватися на інженерів, а й технолог повинен розумітися на всіх деталях та контролювати параметри.

Павло Григорович Марущак, директор ТОВ «Устя»

Для нашого господарства Консультаційний центр - це коло однодумців і друзів. Завдяки роботі консультантів нам вдалося не тільки збільшувати надої на 1000 кг щорічно, але і розширити кругозір і навчитися новому і більш прогресивному. Плануємо нарощувати поголів'я корів і збільшувати обсяги реалізації молока. Ми впевнені, що разом зможемо це зробити. Хочу побажати колективу Консультаційного центру завжди досягати поставленої мети, розширювати свою діяльність і надалі надихати молочні господарства на досягнення нових вершин.

Ірина Найданова, СТОВ «Скіф»

 Я вперше навчаюсь за подібною програмою і мені дуже сподобалось. Доповіді були цікаві, інформативні. Чудово, коли семінар поєднується з практичною частиною,  адже теорія підкріплена практикою дає набагато більше результатів. Особисто мені цікавішою була практична частина. Найбільше сподобалися лекції та практичні заняття від Ігора Присяжнюка та Валерія Лотоцького.  Дуже детально розглянули  питання годівлі тварин. Чекаємо від вас курс по відтворенню для наших техніків штучного осіменіння. Буде дуже цікаво послухати та дізнатись щось нове, закріпити існуючі знання.

Альона Божко, СК «Восток»

 Курс перевершив мої сподівання – дуже  сподобалось. Я вже не вперше на подібних курсах, тому є з чим зрівняти. Найцікавіше лекції вів Валерій Лотоцький. Також була дуже інформативною частина програми курсу, що стосувалася годівлі ВРХ. Цікаво було б ще відвідати такі заходи.

Юрій Мудрик, керуючий фермою, ПСП «Колос»

 Працюючи 15 років в цій сфері, постійно самовдосконалююсь, і сьогодні хочу послухати спеціалістів, які вже мають досвід, і приклади передових країн, а ми в свою чергу у себе на місцях доносимо інформацію,  і намагаємось ефективно управляти. Сьогодні для мене відбувалася систематизація інформації, зробив багато висновків.

Міжнародний воркшоп за участі Горді Джонса. За словами Федора Рошки, директора ТОВ "Молоко Вітчизни", такі воркшопи – можливість розширити знання та дізнатися про нове у молочному скотарстві: "Мені пощастило познайомитися із Горді особисто під час одного із тренінгів у США. Це справжній титан знань і досвіду у молочному скотарстві. Тому коли АВМ запросили на його воркшоп в Україні,  ні хвилини не сумнівався, чи брати участь.  Команда "Молоко Вітчизни", а це три ферми, вже чекає мого повернення, адже ми домовилися, що я проведу для них презентацію зі слів доктора Джонса. Найперше, що будемо аналізувати і де шукатимемо резерви для свого господарства, — це сухостій".