Консультаційний Центр
Асоціації виробників молока

Відправити заявку
10
років лідер молочної галузі
75+
Ферм на повному технологічному супроводі
130+
Господарств на консультаційному супроводі
8600+
Надої молока
85+
Експертів
новини
Навчальний вебінар на тему: «Робота ММСП в умовах епідеміологічних загроз»
Консультаційний центр АВМ спільно з USAID AGRO в рамках реалізації Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні». Запрошують керівників і спеціалістів МСП, фермерських та особистих селянських господарств, що займаються виробництвом молока і молокопродуктів, м’яса (свинарство, козівництво, вівчарство та ВРХ) взяти участь у навчальному вебінарі!
Консультаційний центр АВМ продовжує реалізацію програми з підвищення продуктивності виробництва та якості продукції тваринництва
Консультаційний центр АВМ оголошує про старт чергової серії навчальних та консультаційних заходів в рамках реалізації Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні». Програма спрямована на вивчення потреб мікро, малих і середніх підприємств з подальшим формуванням підтримки у підвищенні ефективності виробництва та якості продукції тваринництва, розвитку ланцюгів доданої вартості та впровадженні SMART-технологій і кращих практик.
КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР АСОЦІАЦІЇ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧИТИСЬ ДО міжнародного воркшопу, за участі кращих експертів галузі України та світу!
Асоціація виробників молока за підтримки Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), в рамках спільного проекту «Розвиток молочної галузі України» , запрошує на загальну дискусію «Здешевлення раціонів під час підвищення цін на білкові корми - фантастика чи реальність?" 
АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА ЗАПРОШУЄ НА ТРИДЕННИЙ ОНЛАЙН-КУРС «МЕНЕДЖМЕНТ ДОЇННЯ»
Увага змінено дати! Асоціація виробників молока за підтримки Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), в рамках спільного проекту «Розвиток молочної галузі України» , запрошують спеціалістів з управління процесом доїння пройти онлайн-курс з 20-22 січня.
Ринкові перспективи продукції вівчарства обговорили під час вебінару в рамках програми з підвищення продуктивності виробництва та якості продукції тваринництва
18 грудня відбувся завершальний вебінар в рамках першої серії навчальних заходів Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні». Вебінар був присвячений галузі вівчарства, де учасники обговорили ринкові перспективи продукції вівчарства, а саме вовни, м’яса та молока овець.
ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ МАЙСТЕР КЛАС «ГЕНЕТИКА, ЯК СТРАТЕГІЯ МАЙБУТНЬОГО»
Учасники онлайн-воркшопу «Генетика, як стратегія майбутнього» в рамках спільного проекту Асоціації виробників молока та Міжнародної фінансової корпорації (IFC): «Розвиток молочної галузі України» мали змогу розглянути питання цінності генетичної селекції.
Відбувся навчальний вебінар «Здорова свиноматка – здорове порося»
Темою завершального вебінару по свинарству в рамках першої серії навчальних заходів Програми USAID AGRO «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні» стало управління здоров’ям свиноматки та організація опоросу для отримання здорового приплоду.
Проєкт «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні»
Консультаційний центр АВМ (Асоціація Виробників Молока) та Програма USAID AGRO нагадують про унікальну можливість для учасників Проєкту «Впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні» - отримати безкоштовні індивідуальні консультації з питань здоров'я, відтворення, годівлі, утримання та реалізації продукції від провідних експертів України, найкращих та відомих  консультантів галузі «Свинарство», «Вівчарство» та «ВРХ».
відгуки клієнтів

Надія Олексіївна Вайло директор ТОВ «Велетень»

Щасливою випадковістю стала зустріч з КЦ АВМ, який став для нашого господарства справжнім путівником у світі молочного бізнесу. На початку своєї діяльності, тваринництво у нас трималося на залишковому принципі, ми постійно сумнівалися чи варто цим займатися взагалі, грошей катастрофісно не вистачало. Під пильним керівництвом спеціалістів консультаційного центру почали інвестувати та розвивати тваринництво,  і досягли таких результатів про які навіть і не мріяли. Зараз ми маємо  близько 33л – на дійну корову в день і, без перебільшень, левовою часткою заслуги в цьому вважаємо роботу консультантів, адже ще кілька років тому, ми ледь-ледь надоювали 16 л. Також, завдяки візитам консультантів, я завжди можу проконтролювати роботу своїх штатних спеціалістів (ветеринарів, зоотехніків), оцінити їх професійний рівень та навики. Тому, з впевненістю можу сказати, що нині, в особі консультантів ми маємо надійних партнерів – фахівців і фанатів своєї справи.

Володимир Назаренко, технолог КЦ АВМ

Міжнародний воркшоп за участі Девіда Ріда. Дякуємо організаторам за цей захід. Після спілкування з Девідом Рідом, більш деталізовано вивчили питання технології доїння роботи в доїльному залі, забезпечення комфорту тварин. Ще раз переконався, що потрібно думати перш за все за комфорт тварин, які виробляюсь молоко. Також  вчергове підтвердилися слова, що технологічні норми створенні на МТФ мають бути приведенні до єдиного знаменника. Варто підкреслити, що багато цікавого почули і про налаштування доїльного залу – адже не варто тільки сподіватися на інженерів, а й технолог повинен розумітися на всіх деталях та контролювати параметри.

Павло Григорович Марущак, директор ТОВ «Устя»

Для нашого господарства Консультаційний центр - це коло однодумців і друзів. Завдяки роботі консультантів нам вдалося не тільки збільшувати надої на 1000 кг щорічно, але і розширити кругозір і навчитися новому і більш прогресивному. Плануємо нарощувати поголів'я корів і збільшувати обсяги реалізації молока. Ми впевнені, що разом зможемо це зробити. Хочу побажати колективу Консультаційного центру завжди досягати поставленої мети, розширювати свою діяльність і надалі надихати молочні господарства на досягнення нових вершин.

Ірина Найданова, СТОВ «Скіф»

 Я вперше навчаюсь за подібною програмою і мені дуже сподобалось. Доповіді були цікаві, інформативні. Чудово, коли семінар поєднується з практичною частиною,  адже теорія підкріплена практикою дає набагато більше результатів. Особисто мені цікавішою була практична частина. Найбільше сподобалися лекції та практичні заняття від Ігора Присяжнюка та Валерія Лотоцького.  Дуже детально розглянули  питання годівлі тварин. Чекаємо від вас курс по відтворенню для наших техніків штучного осіменіння. Буде дуже цікаво послухати та дізнатись щось нове, закріпити існуючі знання.

Альона Божко, СК «Восток»

 Курс перевершив мої сподівання – дуже  сподобалось. Я вже не вперше на подібних курсах, тому є з чим зрівняти. Найцікавіше лекції вів Валерій Лотоцький. Також була дуже інформативною частина програми курсу, що стосувалася годівлі ВРХ. Цікаво було б ще відвідати такі заходи.

Юрій Мудрик, керуючий фермою, ПСП «Колос»

 Працюючи 15 років в цій сфері, постійно самовдосконалююсь, і сьогодні хочу послухати спеціалістів, які вже мають досвід, і приклади передових країн, а ми в свою чергу у себе на місцях доносимо інформацію,  і намагаємось ефективно управляти. Сьогодні для мене відбувалася систематизація інформації, зробив багато висновків.

Міжнародний воркшоп за участі Горді Джонса. За словами Федора Рошки, директора ТОВ "Молоко Вітчизни", такі воркшопи – можливість розширити знання та дізнатися про нове у молочному скотарстві: "Мені пощастило познайомитися із Горді особисто під час одного із тренінгів у США. Це справжній титан знань і досвіду у молочному скотарстві. Тому коли АВМ запросили на його воркшоп в Україні,  ні хвилини не сумнівався, чи брати участь.  Команда "Молоко Вітчизни", а це три ферми, вже чекає мого повернення, адже ми домовилися, що я проведу для них презентацію зі слів доктора Джонса. Найперше, що будемо аналізувати і де шукатимемо резерви для свого господарства, — це сухостій".