1 листопада, у стінах Національного університету біоресурсів та природокористування України (НУБІП), відбулася важлива зустріч між представниками КЦ АВМ і керівництвом університету. Метою якої стало підписання договору про співпрацю, задля підсилення зв’язку між освітою та практичною діяльністю, що сприятиме підготовці майбутніх фахівців молочної галузі на найвищому рівні. Також на факультеті ветеринарної медицини було проведено "Ярмарку професій".
До обговорення ключових аспектів майбутньої співпраці долучилися Катерина Дудка, консультантка КЦ АВМ з управління ефективністю молочнотоварними фермами, Олена Кукуруза, HR-директор групи компаній Dykun, а також Микола Цвіліховський, декан факультету ветеринарної медицини, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік НААН України, доктор біологічних наук, професор, Юрій Жук, заступник декана факультету ветеринарної медицини, член-кореспондент ГО НАН ВО, кандидат ветеринарних наук, доцент, Тетяна Антонюк , доцент технологій виробництва молока та м’яса.
Вирішення питання нестачі кваліфікованих кадрів є критично важливим для розвитку молочної галузі України. Ефективна співпраця між КЦ АВМ та НУБІП стане ключем до підготовки спеціалістів, які відповідатимуть сучасним вимогам ринку, а також, що не менш важливо, — розкриватиме у очах студентів потенціал і привабливість роботи на молочнотоварних фермах, які давно не відповідають старим уявленням. Сьогодні це місце, де цінуються високотехнологічні та інноваційні рішення.
З огляду на це укладений договір про співпрацю передбачає:
- надання студентам НУБІП місць для проходження практики, зокрема, ветеринарні напрямки,
- перспективи працевлаштування у КЦ АВМ або ж на МТФ членів Асоціації виробників молока,
- участь у міжнародних наукових програмах, проектах, грантах та проведення спільних міжнародних наукових заходів,
- проведення спільних наукових досліджень, конференцій, семінарів та ін.
Для представників КЦ АВМ у межах візиту була запланована зустріч із студентами факультету ветеринарної медицини та факультету тваринництва і водних біоресурсів.
Майбутні ветеринари та технологи, які наразі навчаються на 4-6 курсах, зацікавлено слухали виступ Катерини Дудки, консультантки КЦ АВМ з управління ефективністю молочнотоварними фермами, яка детально розказала про діяльність Асоціації виробників молока, про технологічні та інноваційні підходи у роботі МТФ, акцентувала увагу на євроінтеграції українського молочного тваринництва. Також зосередилась на перспективах, які відкриваються перед студентами і шансах почати будувати кар’єру вже під час навчання.
Олена Кукуруза, HR-директор групи компаній Dykun, розповіла про групу компаній Dykun, детально зупинилась на напрямках її діяльності, а також презентувала перелік актуальних вакансій на молочнотоварних фермах. Студенти мали можливість заповнити анкету щодо актуалізації данних, щодо надання місць для проходження практики та працевлаштування.
Реалізація КЦ АВМ запланованих заходів у рамках партнерства дає можливість студентам: здобути практичний досвід, наочно подивитися на виробничі процеси, познайомитися із інноваційними методами роботи, це можливість для нетворкінгу (взаємодія із професіоналами), підвищити шанси на працевлаштування.
Дякуємо НУБІП за партнерство, разом докладемо усіх зусиль для досягнення нових висот у розвитку молочної галузі та підготовці кваліфікованих кадрів!
Консультаційний центр АВМ