Управління активами

Відправити заявку
Етапи реалізації проекту:
АНАліз, оргструктура, управління
stage 1
 • Аналіз всіх виробничих процесів
 • Вивчення діючих протоколів
 • Постановка цілей по всім виробничим блокам
 • Розробка і затвердження оргструктури
 • Атестація персоналу і підбір персоналу по необхідності
 • Затвердження посадових інструкцій
 • Затвердження схем мотивації персоналу
stage 2
stage 3
 • Затвердження графіків та розпорядку робіт
 • Впровадження протоколів у всі виробничі процеси
 • Впровадження програм контролю
 • Впровадження системи бюджетування
точки контролю:
Ведення програми управління стадом
Ведення програми управління стадом
Дослідження кормів та молока в місячному ритмі
Дослідження кормів та молока в місячному ритмі
Ведення екранів: відтворення, вирощування молодняка, надоїв
Ведення екранів: відтворення, вирощування молодняка, надоїв
Персональний онлайн кабінет власника та спеціалістів
Персональний онлайн кабінет власника та спеціалістів
Розрахунок доданої вартості
Розрахунок доданої вартості
Програма мотивації персоналу
Програма мотивації персоналу

ВІДГУКИ

Ольга Полозова, директор ТОВ «Красногірське»

«Дотепер, як і три роки тому, користуємось послугами, порадами та ідеями консультантів з «Глобал Агро Фінанс» та КЦ АВМ. Велосипед не придумуємо, свої досліди не ставимо і не експериментуємо. Працюємо за технологічними картами і протоколами, які вони пропонують. Вони нас навчають сучасним технологічним прийомам, вірніше — привчають, бо потрібні стійкі навички. У мене однозначна порада для всіх початківців у молочному скотарстві або якщо ваша ферма не досить успішна — звертайтесь до професіоналів. Не треба соромитись свого незнання. Не знаєш сам, але хочеш бути успішним, скористайся чиєюсь світлою головою. У нашому випадку це і стало запорукою тих виробничих показників, яких ми досягли. Першим представником команди консультантів, який приїхав на ферму, провів аудит і запропонував варіанти співпраці, був Олександр Назарко. Зараз він щокварталу аналізує результати роботи (оцінює ефективність виробництва, економічні показники, організацію процесів, дотримання протоколів). На основі цього планується робота на наступний період. Спеціалісти Центру ветеринарного обслуговування (ЦВО) надають послуги з відтворення, профілактики захворювань та лікування тварин, зокрема й УЗ-діагностику: Віталій Сидоренко — раз на тиждень, а Валерій Лотоцький — здійснює загальний контроль раз на квартал.

Артем Арутюнов, головний нутріціоніст «Глобал Агро Фінанс» та КЦ АВМ, відвідує ферму щомісяця. В центрі його уваги вгодованість тварин, споживання сухої речовини, менеджмент кормового столу, балансування раціонів, планування кормовиробництва і кормової бази, зокрема й вибір кормових культур. Крім планових візитів ці фахівці постійно на зв’язку у разі критичних питань чи ситуацій. У червні до команди долучився Артем Довбня для операційного управління, він працює на фермі на постійній основі. Найкраще про роботу консультантів говорять результати: на старезній фермі добова молочна продуктивність 38 л і річний показник вибуття тварин зі стада — 12%».

Володимир Хвостов, керівник ТД «Долінскоє»

Менеджмент – це квінтесенція людей, які потрібні для правильності вдосконалення і впровадження технологій навчання, підкорення колективу, який повинен розуміти що робити і куди іти, як керувати, що виконувати. Менеджмент дуже важлива складова. На сьогоднішній день ми готові вкладати в управління. За 10 років своєї діяльності АВМ досягло своєрідного "Олімпу",  а саме надання послуг з управління активами. І це дуже класний блок, який ми отримуємо. Ми хочемо впроваджувати його не тільки у тваринництві, а ставимо задачу, щоб вийти і у рослинництво.