Щороку низка вітчизняних молочних господарств імпортують племінне поголів’я, впроваджують нові технології і системи управління, діджиталізуються, реконструюють та навіть будують ферми з нуля.

Щоб виявити та заслужено відзначити передові молочні господарства та їх команди, в рамках 15-го Міжнародного молочного конгресу  1-2 березня 2022 р. традиційно відбудуться наступні конкурси та рейтинги:

1.«Молочні Рекорди України -2022» - виявляємо на українських промислових молочних господарствах молочних корів із найвищою пожиттєвою продуктивністю; визначаємо та відзначаємо здобутки і досвід господарств-переможців та господарств-номінантів; популяризуємо досягнення промислового молочного скотарства на внутрішньому та міжнародному рівнях.

Для номінації господарству необхідно до 20 лютого 2022 р. включно надіслати на електронну адресу mk.national.rating@gmail.com заповнену заявку та підтверджуючий витяг (скрін-шот) із комп’ютерної програми обліку та управління стадом. Детальніше: https://bit.ly/3FoEldo

2. «ТОП 15 найпродуктивніших молочних ферм України» -  визначаємо найпродуктивніші молочно-товарні ферми (МТФ) України за підсумками 2021-го року шляхом порівняння середнього надою на фуражну корову за 305 днів лактації (в кілограмах на корову на рік), згідно даних офіційного Звіту тваринництва (форма 24сг, річна, станом на 01 січня 2021).

Для номінації господарству необхідно до 20 лютого 2022 р. включно надіслати на електронну адресу mk.national.rating@gmail.com заповнену заявку та підтверджуючу скан-копію Звіту тваринництва (форма 24 сг, річна, на 01 січня 2022 року). Детальніше: https://bit.ly/3qnbXSyhttps://bit.ly/3qnbXSy

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

ТОП-10 молочних ферм України 2021

3.«Кращий люцерновий силос 2021» - компанія ТОВ "Пьотінгер Україна" та Консультаційний Центр АВМ нагороджуватимуть кращих заготівельників люцернового силосу.

Для номінації господарству необхідно до 20 лютого 2022 р. включно надіслати листа на електронну адресу rashevska@avm-ua.org та вказати назву господарства, поштову адресу, ім'я і посаду відповідального за заготівлю силосу/сінажу, його контакти; додати копію аналізу силосу/сінажу. Детальніше: https://bit.ly/3qnCjnq.https://bit.ly/3qnCjnq.

Закликаємо нашу молочну спільноту звертати увагу, не боятися номінувати свої ферми і підтверджувати те, що в Україні є флагмани молочного скотарства, досвід яких варто переймати!

Приєднуйтесь, щоб не пропустити найбільшу подію молочної галузі України!

► 1-2 березня, 2022 р., КиївЕкспоПлаза. Реєстрація : https://dairycongress.org/uk або 0674705563.

Організатори: Асоціація виробників молока, Всеукраїнська аграрна рада, компанія Дикун.


Інформація взята з сайту:  https://avm-ua.org/uk/post/sukaemo-krasi-molocni-fermi-ukraini-rejtingi-miznarodnogo-molocnogo-kongresu-2022