1-2 серпня, у місті Київ, відбувся 2-х денний тренінг «Бізнес-аналітика та управління даними з Lean», присвячений удосконаленню аналітичних навичок для покращення процесу прийняття стратегічних рішень та управління даними. Тренінг провів Готьє Вассер — викладач, виконавчий директор Центру бізнес-аналітики Фішера в Каліфорнійському університеті у Берклі, президент Альянсу за інклюзивний штучний інтелект.

Захід став можливим, завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується Chemonics International.

Тренінг зібрав фахівців з різних сфер діяльності, найбільш корисною інформація була для аналітиків даних, бізнес-аналітиків та менеджерів. Подію відвідали й  Сергій Таранюк, керівник проекту Центрів ветеринарного обслуговування (ЦВО), Катерина Дудка, консультант КЦ АВМ з управління ефективністю молочнотоварними фермами.

У ході тренінгу було розглянуто безліч тем, які розкривали секрети ефективної бізнес-аналітики, від з’ясування потреб бізнесу в релевантній та оперативній аналітиці до конкретизації галузевих кейсів, щоб зрозуміти, як працювати з даними. Окрім цього програма заходу передбачала практичні завдання, покликані зосередитись на сталих і надійних стратегіях управління.

Для КЦ АВМ та ЦВО тренінг показав сучасні інструменти, які допоможуть ефективно управляти даними, при цього робити це швидко, професійно та дієво.

«Під час нашої роботи доводиться мати справу з безліччю Excel-таблиць, щоб проаналізувати певні показники, тенденції руху. Ця робота забирає багато сил і часу.

Даний тренінг показав, як за допомогою програмного продукту «Pyramid», штучного інтелекту та мови програмування Python можна полегшити і прискорити обробку та аналітику великих масивів даних. З їх допомогою можна також готувати візуалізацію по аналізу, що дає змогу краще розуміти ситуацію і приймати рішення при плануванні подальшої роботи.

Так як програма заходу була дуже насиченою, то два дні тренінгу пройшли дуже цікаво і швидко. Будемо впроваджувати отримані знання в роботу.

Хочу подякувати проєкту USAID АГРО за надану можливість долучитись до цього навчання», — підводить підсумки Сергій Таранюк, керівник ЦВО.