Швидкий розвиток та модернізація молочної галузі світу, в поєднанні з обмеженою спроможністю навчальних та технічних закладів України адаптувати свої навчальні програми та забезпечити якісну підготовку спеціалістів молочно-товарних ферм, призвели до значного дефіциту висококваліфікованих фахівців на молочно-товарній фермі, що, у свою чергу, впливає на ефективність та конкурентоспроможність галузі. Аграрні компанії заявляють про дефіцит кваліфікованих фахівців, які володіють сучасними технологіями, інноваційними підходами та чіткими алгоритмами роботи на фермі.

  Аби подолати дефіцит професійних навичок серед працівників молочних підприємств і покращити знання та передачу технологій об’єктам промислового виробництва молока, Консультаційний Центр АВМ зібрав свій багаторічний досвід у навчальний посібник «Кращі практики виробництва молока: досвід АВМ". Завантажуйте матеріали та будьте професійними у своїй справі!

  Публікація стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»).

 

 

 

Скачать повну версію книги